Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 28.01.22

Виставку фотографій про безбар’єрність побачили тисячі пасажирів «Борисполя»

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» майже місяць тривала фотовиставка «Не | видиме життя», присвячена темі безбар’єрності. 

Безбар’єрність – це не лише про відсутність фізичних перепон для пересування. Це і про права людини, рівність незалежно від соціального статусу, етнічного походження або стану здоров’я. Нині безбар’єрності приділяють чималу увагу в розвинених суспільствах, і Україна приєдналася до цього тренду. Тема настільки актуальна, що про неї говорять навіть мовою фотографії. І саме такі роботи зібрані у «Борисполі».

У фокусі уваги фотографів – інклюзивність, різноманіття, потреба у створенні комфортного простору для Всіх. Серед авторів, чиї роботи були експоновані у зоні вильотів термінала D, – Мері Беррідж, Марінка Масеус, Гуідо Клумпе, Роман Закревський, Олексій Товпига, Олександр Чекменьов. Усього було представлено шість проєктів фотографів з України, США, Нідерландів та Німеччини. 

Термінал D аеропорту «Бориспіль» в період зимових свят збільшує пропускну спроможність до понад 140 тисяч осіб, тож виставка «Не|видиме життя» отримала велику аудиторію. Символічним є те, що «Бориспіль» – перший серед українських авіахабів, який поставив за мету зробити свій простір абсолютно безбар’єрним.

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» став вже другим майданчиком, де можна було побачити фотографії, присвячені безбар’єрності у різних її сенсах. Влітку 2021 року виставка «Не|видиме життя» експонувалася просто неба у Національному заповіднику «Софія Київська». Цей захід був частиною міжнародної арт-події Photo Kyiv.  

Проєкт реалізовано в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», за підтримки Міністерства інфраструктури України, у співпраці з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» та нашою громадською організацією.

22 перегляди