Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 27.11.20

«Бізнес без бар’єрів». 10 великих компаній об’єдналися навколо ініціативи першої леді

Десять великих українських та міжнародних компаній, надихнувшись ініціативою першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», підписали декларацію щодо втілення та поширення принципів безбар’єрності у бізнесі.

«Щодня тисячі українців живуть за бар’єрами: відчувають складнощі в переміщенні, користуванні послугами, роботі та спілкуванні. Щоб виправити цю ситуацію, я запросила до діалогу представників великих компаній, які вже імплементують найкращі безбар’єрні рішення у свої бізнес-процеси», – зазначила перша леді під час зустрічі з представниками компаній.

У списку підписантів декларації — «Укрпошта», «Ощадбанк», «Укрзалізниця», «Ашан Україна», 1+1 Media, ДТЕК, SOCAR Energy Ukraine, work.ua, корпорація «АТБ», Danone Україна. Компанії домовилися обмінюватись досвідом у розвитку безбар’єрності, а також впроваджувати зміни задля створення рівних можливостей для всіх без виключення українців.

Перша леді назвала побудову безбар’єрного бізнесу в Україні складним, комплексним та системним процесом, який залежить як від законодавства та дій держави, так і від компаній і самих людей.

«Наша спільна мрія — побудувати в Україні безбар’єрний бізнес, а найближча мета — подолати ті бар’єри, які виникають при пошуку співробітників та прийомі їх на роботу, адаптації працівника на робочому місці та в колективі. Ці напрямки актуальні для всіх суспільних груп, зокрема людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з дітьми до шести років, жінок та молоді», – сказала Олена Зеленська.

Олена Зеленська на зустрічі зі спільнотою Бізнес без бар'єрів

Планується, що наступна зустріч представників компаній-підписантів декларації відбудеться навесні. До кінця цього року учасники домовилися зафіксувати здобутки та визначитися з планами з розвитку безбар’єрності на найближчі роки.

Перша леді підкреслила, що спільнота «Бізнес без бар’єрів» сповідує відкритість і доєднатися до неї може будь-яка компанія.

«Скажу більше — я дуже сподіваюся, що кількість компаній, які підтримують принципи безбар’єрності, зростатиме з кожним днем», – додала Олена Зеленська.

Нагадаємо, у травні 2020 року перша леді заснувала ініціативу «Без бар’єрів», запропонувавши візію суспільства без обмежень, в якому забезпечуються рівні права та можливості для всіх людей у самореалізації, зайнятості, пересуванні, сервісах, здобутті освіти, спілкуванні, дозвіллі, розвитку.

44 перегляди