Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 14.12.21

«Відрізнятися — це нормально». У Києві презентовано книгу про різноманіття та рівність

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у презентації книги «Світ без меж», яка розповідає про повагу до рівності та різноманіття, а також знайомить з принципами толерантного спілкування.

Понад 20 тисяч примірників книги буде поширено серед українських шкіл до кінця поточного року.

«Відрізнятися — це нормально. Інший — не означає гірший. Кожна і кожен з нас — особливі, і варто завжди поважати як свою, так і чужу унікальність», – навела перша леді цитату з видання.

«Світ без меж» доступно розповідає, як усвідомити і прийняти, що люди різні — і за фізичними, і за ментальними даними, а також знайомить з принципами толерантного спілкування, наприклад, чому краще казати «люди з інвалідністю», аніж «інваліди».

Видання орієнтоване на навчання молодших школярів у супроводі педагога.

Дуже важливо поважати питання дітей, які виникатимуть чи не на кожному етапі прочитання книги. Вони можуть здаватися дивними, наївними. Але на них потрібно відповідати, постійно відсилаючи дитину до емпатії. Пояснювати, весь час тримаючи в голові вектор на рівність: ми всі рівні, і поважливе ставлення до кожного є єдино можливим», – підкреслила під час презентації авторка книги Анастасія Степула.

 

Ілюстрації до видання створила Катерина Покладова. Проєкт реалізовано за підтримки Міністерства культури України, Українського інституту книги та ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів». Книга вийшла друком у видавництві «Основи».

 

136 переглядів