Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 26.12.21

Співробітники «Борисполя» опанували навички спілкування жестовою мовою

80 співробітників міжнародного аеропорту «Бориспіль» пройшли курс «Базова українська жестова мова». Представники різних служб летовища вивчали основи спілкування українською жестовою мовою, щоб комунікувати з різними пасажирами без бар’єрів.

Опанування навичок спілкування жестової мови співробітниками «Борисполя» зробить пересування всередині аеропорту комфортним для людей з порушеннями слуху.

Найбільший аеропорт країни першим долучився до втілення найсучаснішого стандарту безбар’єрності серед великих об’єктів інфраструктури. Пілотний проєкт «Бориспіль без бар’єрів» реалізується в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Досвід Борисполя з облаштування доступного, комфортного і безбар’єрного середовища в майбутньому масштабуватиметься на всі українські аеропорти.

Навчання проходило з 10 по 24 грудня 2021 року. Основний акцент тренери зробили на словах і фразах, якими люди користуються в аеропорту. В програму включили мінімум теорії і максимум практичних навичок.

У Міжнародному аеропорті «Бориспіль» висловили впевненість, що знання елементарних фраз жестовою мовою допоможе їх співробітникам бути більш відкритими у спілкуванні з пасажирами.

Понад 223 тисячі українців спілкуються жестовою мовою, і вона – третя за поширеністю в державі, тож знати її основи надзвичайно важливо. Напередодні працівники «Борисполя» також навчалися етиці спілкування з різними пасажирами.

13 переглядів