Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 28.10.21

Спільнота «Бізнес без бар’єрів» розширюється — декларацію про приєднання підписали ще 11 компаній

Ще одинадцять великих українських та міжнародних компаній долучилися до спільноти «Бізнес без бар’єрів», що об’єдналася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Так, Декларацію щодо втілення доступності та поширення принципів спільноти підписали Visa, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), група готелів Fairmont Grand Hotel Kyiv та Riviera House, ПриватБанк, McDonald’s в Україні, «Кока-Кола Україна», торгівельна мережа «Фокстрот», IT-компанія «EPAM Україна», книжкова платформа Yakaboo, мережа супермаркетів «Сільпо» та юридична фірма «Астерс».

Олена Зеленська на зустрічі з представниками спільноти підкреслила важливу роль бізнесу в формуванні безбар’єрного майбутнього України.

«Усі ви — нові амбасадори принципів життя та роботи без бар’єрів. 11 компаній сприятимуть перетворенню ідей доступності на нову суспільну норму. Я хочу побажати вам успіхів і натхнення. Разом — до зміни майбутнього!» – відзначила перша леді.

Спільнота «Бізнес без бар’єрів» була створена в листопаді 2020 року. Компанії, впроваджуючи безбар’єрні практики, вирішили ділитися своїм досвідом і поширювати його, реагуючи на запит своїх колег на такі зміни. У списку «першої десятки» учасників спільноти — Укрпошта, Ощадбанк, Укрзалізниця, «Ашан Україна», 1+1 Media, ДТЕК, SOCAR Energy Ukraine, work.ua, корпорація «АТБ» та Danone Україна.

Одна з ключових цілей ком’юніті — забезпечити рівні можливості у доступі до роботи, сервісів, послуг для всіх груп суспільства, включно з людьми з інвалідністю, літніми людьми, батьками з дітьми до шести років, жінками, молоддю тощо.

Олена Зеленська та представники бізнесу підписують декларацію

«Бізнес завжди в авангарді позитивних змін. Роль бізнесу важлива у впровадженні нових цінностей і стандартів на всіх рівнях. Саме отримуючи нові послуги, сервіси, можливості працевлаштування та стандарти роботи, люди швидше відчувають зміни у суспільстві загалом. І саме тому важливо об’єднуватися навколо потрібних змін», – зазначила перша леді.

Спільнота «Бізнес без бар’єрів» є відкритою, тож доєднатися до неї можуть всі компанії, що розділяють принципи та цінності безбар’єрності і готові впроваджувати їх уже сьогодні.

111 перегляд