Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 09.02.22

Відбулася серія тренінгів з реалізації Комстратегії з безбар’єрності

Щоб голос держави про безбар’єрність був єдиним — зі стратегічними акцентами та коректними аргументами, працівники комунікаційних підрозділів центральних органів виконавчої влади пройшли тренінг з реалізації Комунікаційної стратегії з безбар’єрності.

Комстратегія, затверджена Радою безбар’єрності у жовтні 2021 року, визначає загальний підхід при висвітленні теми безбар’єрності, наратив, ключові повідомлення, стратегічні цілі і показники їх досягнення.

Навчання провела громадська організація «Безбар’єрність» разом з Міністерством культури та інформаційної політики України та центром стратегічних комунікацій StratСom Ukraine.

Окремо відбувся тренінг для комунікаційників міністерств, які втілюють флагманські проєкти Плану заходів з реалізації Нацстратегії безбар’єрності, а також для представників Державної служби якості освіти України та її управлінь у регіонах.

Як зазначила у ході тренінгів виконавча директорка ГО «Безбар’єрність» Оксана Збітнєва, проактивна комунікація державних органів про зроблене ними у впровадженні безбар’єрності дозволить сформувати довіру не лише до влади, але і до безбар’єрності як нової цінності.

Нагадаємо, Комунікаційну стратегію до Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Рада безбар’єрності затвердила на своєму засіданні 27 жовтня 2021 року.

Основою для розробки документа стали контент-аналіз медіа щодо проявлення теми безбар’єрності у січні-червні 2021 року, кількісне дослідження знання та розуміння громадянами терміну «безбар’єрність» і експертні інтерв’ю зі стейкхолдерами та комунікаційними командами міністерств.

Рада безбар’єрності – консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів, до якого входять представники державної влади, громадянського суспільства, експертної спільноти та міжнародних організацій.

Рада безбар’єрності проводить моніторинг та контроль виконання Нацстратегії безбар’єрності, розробленої та ухваленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

132 перегляди