Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 19.08.22

Учасники спільноти «Бізнес без бар’єрів» надали допомогу ДБСТ на Сумщині й Чернігівщині

Перша леді Олена Зеленська у Всесвітній день гуманітарної допомоги, 19 серпня, розповіла про підтримку учасниками спільноти «Бізнес без бар’єрів» дитячих будинків сімейного типу на Сумщині та Чернігівщині.

ДБСТ — це сім’я, яка взяла на виховання та спільне проживання не менш як п’ять дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Ця форма виховання максимально наближена до сімейної, вона дає можливості зростати у любові та піклуванні, мати свою родину з її традиціями і правилами, розвиватися разом з іншими дітьми.

Так, за підтримки благодійників компанія «Фокстрот», учасник спільноти, передала допомогу ДБСТ у Сумській області. Всього 16 сімей отримали не просто необхідну техніку для дому, а й планшети, ноутбуки, смартфони, що дозволить дітям навчатися онлайн.

Fairmont Grand Hotel Kyiv профінансував закупівлю електроніки та побутової техніки для забезпечення базових потреб та облаштування зручного перебування для 24 ДБСТ у Чернігівській області. «Фокстрот» зробив внесок у наданні благодійної допомоги і сприяв у закупівлі, зберіганні, комплектуванні та відвантаженні товару.

«Дякую бізнесам із нашої спільноти «Бізнес без бар’єрів» за те, що приєдналися — «Фокстрот» та Fairmont Grand Hotel Kyiv», – написала в своєму Facebook Олена Зеленська.

У співпраці зі ще одним учасником спільноти, компанією «АТБ», було організовано продуктові набори для людей з інвалідністю та інших представників маломобільних груп населення у різних регіонах.

Більше про те, як учасники ком’юніті «Бізнес без бар’єрів» під час війни підтримують українців, читайте на «Дія. Бізнес» у розділі «Дія. Бізнес без бар’єрів».

Нагадаємо, ще з перших днів вторгнення Росії тут з’явилася нова сторінка — «Дія. Бізнес без бар’єрів» у воєнний час», де українські та міжнародні компанії, розповідають про свою діяльність сьогодні — як вони працюють для наближення миру й подолання наслідків війни.

«Бізнес без бар’єрів» — спільнота прогресивних мотивованих компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців. Наразі ком’юніті налічує 22 учасників.

59 переглядів