Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 28.02.23

«Довідник безбар’єрності» взяв другу перемогу у конкурсі на кращий дизайн

Гід з толерантної взаємодії став переможцем конкурсу «Найкращий книжковий дизайн у країнах Балтії» (Best Baltic Book Design), який щорічно проводиться у межах Міжнародного Вільнюського книжкового ярмарку.

Нагадаємо, у січні друкований Довідник став призером конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2022» від «Книжкового арсеналу» – щорічного міжнародного книжкового фестивалю у Мистецькому арсеналі. 

Разом з іншими виданнями він представлятиме український книжковий дизайн у міжнародному змаганні найкрасивіших книг світу, який організовує культурний фонд Buchkunst, а також експонуватиметься на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті у 2023 році.

«Довідник безбар’єрності» створено за ініціативою першої леді Олени Зеленської у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Ілюстраторка – Ольга Дегтярьова.

Вихід Довідника друком став можливим завдяки учасникам спільноти «Бізнес без бар’єрів» – ДТЕК, Fairmont Grand Hotel Kyiv, книжковій платформі Yakaboo, Ощабанку, а також Всесвітній організаціїї охорони здоров’я та видавництву ist publishing.

53 перегляди