Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 07.02.23

День безпечного інтернету. ГО «Безбар’єрність» долучилася до онлайн-марафону від Google Україна

У День безпечного інтернету виконавча директорка ГО «Безбар’єрність» виступила під час онлайн-марафону від Google Україна, розкривши такі теми: безбар’єрність, суспільні трансформації, цифрові можливості, безпеку в Інтернеті.

«Інтернет, сучасні інформаційні технології відкривають безліч можливостей: це і доступ до інформації та контенту, можливість навчатися, дізнаватися нове, займатися саморозвитком, спільно працювати над проєктами. Взагалі, дають дуже багато варіантів для інтерактивної взаємодії людей», – сказала Оксана Збітнєва.

Одна, за її словами, якщо не встановлювати фільтри між людиною і онлайн-світом, ризикуємо мати негативні наслідки.

«Якщо доросла людина може сортувати контент, то дитина (особливо – підліток) може потрапити у серйозні негативні історії. Цю проблему не можна вирішити шляхом заборон. Якщо щось забороняти, завжди ж можна знайти шлях обійти цю заборону?! Тому зусилля потрібно спрямовувати на створення середовища, у якому діти й батьки вибудовують діалог не через страх і можливе покарання, а через довіру і взаєморозуміння. Щоб ці потужні інформаційні хвилі не змивали наше психічне здоров’я і психічне здоров’я наших дітей», – додала виконавча директорка.

Захід відбувся у межах співпраці Google Україна та за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України. Партнерами марафону є Ла Страда та наша громадська організація.

32 перегляди