Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 11.01.21

«Безбар’єрні історії, які надихають». В межах ініціативи відзнято документальний міні-серіал

Завжди є люди, що йдуть вперед всупереч будь-яким перепонам. Саме про них розповідає серія відеороликів «Безбар’єрні історії, які надихають», що в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» відзняла громадська організація «Безбар’єрність».

«Разом з виконавчим партнером моєї ініціативи з безбар’єрності, громадською організацією «Безбар’єрність», ми підготували серію відеоісторій про людей, які руйнують бар’єри. Які своїм прикладом промовляють до суспільства: «Не будьте байдужими!» Я дуже хочу познайомити вас із цими людьми та компаніями», – наголосила Олена Зеленська.

Перша леді висловила сподівання, що приклад героїв історій надихне кожного втілювати такі зміни в своєму житті та в громадах, які робили б світ довкола кращим.

Ця серія відеороликів — лише частина комплексного проєкту, в якому також будуть проведені всеукраїнські дослідження та створені нові цифрові сервіси, зокрема розділ «Дія. Без бар’єрів» на порталі «Дія» та інші ініціативи. Основна їхня мета — актуалізувати тему безбар’єрності в суспільстві й дати поштовх до побудови безбар’єрного простору та бізнесу в Україні.

«Безліч людей щодня стикаються з бар’єрами. Здається, що з цим нічого не можна зробити. Але в Україні є ті, хто вже сьогодні долає бар’єри. Тому надзвичайно важливою є ініціатива першої леді Олени Зеленської розповісти історії таких людей», – відзначила голова громадської організації «Безбар’єрність» Тетяна Ломакіна.

Нові відеоісторії виходитимуть щопонеділка впродовж шести тижнів. Вони також публікуватимуться на сторінках Олени Зеленської у Facebook та Instagram.

Перше відео проєкту присвячено київському Музею у темряві «Третя після опівночі» та людям, які там працюють. Це єдиний музей в Україні, де всі екскурсії проходять у суцільній темряві в супроводі гідів з повною втратою зору.

Наступні відеоісторії розповідатимуть про інші безбар’єрні проєкти та їхніх натхненників. Наприклад, про інклюзивну пекарню Good Bread, проєкт зі створення наземних переходів, про безбар’єрність в індустрії розваг, про спорт як можливість для соціалізації дітей з інвалідністю.

67 переглядів