Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 13.02.23

Спільнота «Бізнес без бар’єрів» вчить співробітників навичкам стійкості та самодопомоги

Компанії спільноти «Бізнес без бар’єрів» підтримали ініціативу першої леді Олени Зеленської зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я та у її межах долучилися до навчань, спрямованих на турботу про психічне здоров’я своїх співробітників.

Так, тренери від 11 бізнесів опанували навички управління стресом під час навчання за курсом «Самодопомога Плюс» від Всесвітньої організації охорони здоров’я, щоб згодом поширювати їх серед колективів компаній.

Працівники пасажирської вертикалі «Укрзалізниці» пройшли курс у фахівців «Лікарі без кордонів – Бельгія», як опановувати себе в стресових ситуаціях та допомагати іншим.

Тренери від трьох бізнесів – підприємств критичної інфраструктури – навчаються первинній підтримці у кризових ситуаціях та самодопомозі за методиками Israel Trauma Coalition.

Отримані знання тренери масштабуватимуть в структурах компаній, щоб кожен співробітник міг протистояти стресу та знайти своє приховане джерело сили у складні часи. Завдяки цьому навичками стрес-менеджменту володітимуть тисячі працівників компаній.

Всього навчання пройшли понад 200 тренерів компаній, вони зможуть передати знання та навички близько 30 тисячам співробітникам.

«Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської, спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців. Нині спільнота налічує 22 компанії, кожна з яких спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства.

560 переглядів