Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ НОВИНИДАТА 16.01.23

«Бізнес без бар’єрів». SOCAR Energy Ukraine зібрала 1 млн грн на аптечки для школярів

12 шкіл у різних регіонах України отримали медичні набори для учнів, щоб за потреби вчитель або медпрацівник зміг надати першу допомогу.
«Аптечка для школярів» – спільний проєкт учасника спільноти «Бізнес без бар’єрів» SOCAR Energy Ukraine, благодійної платформи dobro.ua та  Міністерства освіти і науки України.
Кошти на аптечки – всього було зібрано 1 млн грн – це кава, куплена на заправках мережі, та донати на платформі dobro.ua.

«Українські школи, які сьогодні працюють оффлайн, безпеці учнів приділяють таку ж увагу, як і навчанню. У будь-якому з регіонів країни — адже «прилітає» від ворога практично усюди. Тож наявність аптечки у кожному класі, аби вчитель чи медпрацівник могли швидко надати допомогу, – абсолютна необхідність», – написала у своєму Telegram перша леді Олена Зеленська.

Набори також містять поради для вчителів щодо допомоги дитині в умовах стресу – як його розпізнати і як справлятися. Їх підготовлено в межах ініціативи зі створення Всеукраїнської програми ментального здоров’я, розробка якої координується МОЗ України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Ці поради є у вільному доступі на «Довіднику безбар’єрності» у розділі «У воєнний час».
 
«Бізнес без бар’єрів» – спільнота з 22-х компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

33 перегляди