Пропустити навігацію

КАТЕГОРІЯ ГІДИДАТА 25.01.23

Альбом безбар’єрних рішень

Це практичний посібник для проєктувальників та архітекторів публічного простору, створений у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Він рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю тощо. Усі ми періодично буваємо маломобільними, і потребуємо зручного й комфортного простору навколо, а в умовах повномасштабної війни ця потреба лише загострилась.

Альбом просуває людиноцентричний підхід до проєктування, коли у кінцевому підсумку однаково зручно і комфортно буде усім без виключення. Він пропонує нову філософію, яка не зводиться лише до фізичної доступності, а й спрямована на трансформацію у сприйнятті й ставленні до різних людей і їхніх потреб.

Тисни, щоб завантажити.

Альбом безбар’єрних рішень створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробник Альбому безбар’єрних рішень – урбан-бюро Big City Lab.

643 перегляди